Wycieczka do Chaty Baryła w Zdunowicach

Dnia 15.06.2022r Zerówki wybrały się na wycieczkę do Chaty Baryła w Zdunowicach. Czekało tam na nas dużo atrakcji: m. in. przejażdżka powozem konnym, wizyta w stajni, gofry, frytki oraz wspaniały plac zabaw. Pogoda nam dopisała a wycieczka została zaliczona przez dzieci do tych zdecydowanie udanych.

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce, zabawy z chustą, upominki, pyszne lody, dmuchana zjeżdżalnia, bańki mydlane, kolorowe balony i wiele innych niespodzianek. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej .

Dzień  Rodziny

Dnia 25 maja grupy 0a i 0b w ramach Dnia Rodziny gościły swoich bliskich. Cześć artystyczna składała się z kilku piosenek oraz wierszyków, następnie dzieci razem z rodzicami zrobiły słoiki, które zawierały kupony do wykorzystania przez rodziców, np. 15 minut ciszy, masaż, śniadanie do łóżka, drapanie po plecach. Dla rodziców oraz dzieci był przygotowany poczęstunek. Było to spotkanie pełne wrażeń oraz emocji. Wszystkim rodzicom bardzo dziękujemy za przybycie.

U fryzjera

Dnia 18 maja przedszkolaki w ramach realizowanego „Preorientacji zawodowej” wybrały się z swoimi Paniami do Salonu Fryzjerskiego „Kasia”. Dzięki uprzejmości właścicielki, Pani Katarzyny Baumgard mieliśmy możliwość poznania zawodu fryzjera. Poznaliśmy przyrządy, którymi posługuje się fryzjer w swojej codziennej pracy. Wizyta w salonie bardzo nam się podobała i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie za zaproszenie nas do swojego salonu i przybliżenie nam zawodu fryzjera.

• SEKRETARIAT SZKOŁY

(59) 821-44-67;

Telefony wewnętrzne:
        24 - KSIĘGOWOŚĆ
        28 - PEDAGOG SZKOLNY
        27 - FAX
        Tel. kom. szkoła - 694791419
        Tel. kom. przedszkole - 882393530
      • Zespół Szkół w Parchowie im. gen. Józefa Wybickiego

ul. Kartuska 19 A

77-124 Parchowo

W rozliczeniu podatku za rok 2023 można przekazać 1,5% na rzecz jakiejś organizacji. Zwracamy się z prośbą o przekazanie Państwa  1,5% podatku na Stowarzyszenie ASERT działające przy Zespole Szkół
    i działaniami na rzecz uczniów naszej szkoły.
    W tym roku potrzebujemy pieniędzy na montaż rekuperatora powietrza- systemu wentylacji na szkolną aulę.
    Od kwietnia 2016  mamy status organizacji pożytku publicznego (OPP). Bardzo liczymy na Państwa wsparcie.
    W zeznaniu podatkowym PIT za rok 2023 prosimy
    o wpisanie naszego numeru KRS 0000022671