ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W SZKOLENIU

Zespół Szkół w Parchowie zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców Gminy Parchowo, na bezpłatne szkolenie komputerowe. Środki na zakup sprzętu i prowadzenie szkoleń uzyskaliśmy z Fundacji Legalna Kultura pisząc projekt „Ja w Internecie”.

Na szkolenie mogą się zgłosić wszyscy - jedynym ograniczeniem jest wiek- ukończone 25 lat. Szczególnie zapraszamy tych, którzy nie mają żadnych umiejętności obsługi komputera i korzystania z Internetu oraz rodziców uczniów i przedszkolaków. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie szkoły:.zsp.edupage.org, w sekretariacie szkoły, punkcie obsługi klienta w Urzędzie Gminy i w GOPS w Parchowie.

Szkolenia odbywać się będą w następujących tematach:

• Rodzic w sieci
          • Rolnik w sieci
          • Działam w sieciach społecznościowych
          • Moje finanse i transakcje w sieci
          • Kultura w sieci

Każde szkolenie trwa 12 godzin. Od uczestników zależy czy realizowane będą w systemie 2*6 godzin, 3*4 godziny czy 4*3 godziny- do ustalenia z prowadzącym. W czasie szkoleń zapewniamy gorące napoje i słodkie przekąski. Szkolenia rozpoczynamy 3 grudnia i potrwają do maja 2019- tak, aby każdy mógł wybrać dla siebie odpowiedni termin.

Zapewniamy sprzęt komputerowy. Szkolenia odbywać się będą w godzinach popołudniowych w szkole w Parchowie. W przypadku zorganizowania się grupy z jednej miejscowości poza Parchowem- jest możliwość dojazdu prowadzącego- jedyny warunek to pomieszczenie z dostępem do Internetu.

Formularz_zgloszeniowy.docx